Ekonomi

Yeni Peugeot E-3008’in ilk görselleri yayınlandı

Peugeot, “Next Level” sloganıyla üretilecek yeni E-3008’in görsellerini yayınladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre otomobillerde teknoloji ile sürüş keyfini birleştiren marka Peugeot, yeniliklerine ara vermeden devam ediyor.

Bu kapsamda markanın SUV pazarındaki “iddialı” oyuncusu Peugeot 3008 ile yenilenen tasarım ve mükemmel bir elektrikli sürüş vaat eden yeni E-3008’in ilk görselleri de yayınlandı.

Fransız markadaki değişimin bir sonraki adımı olarak daha önce paylaşılan yeni Peugeot Panoramic i-CockpitT görsellerinin ardından, yeni elektrikli fastback SUV olarak tanımlanan yeni Peugeot E-3008’in görselleri de kamuoyuyla paylaşıldı. .

Fransa’nın son teknolojiye sahip Sochaux Fabrikasında “Next Level” sloganıyla üretilecek olan yeni E-3008, göz alıcı tasarımıyla da markanın en tanınan modeli olma misyonuna odaklanıyor. Üstün elektrik menzili ve performansı nedeniyle.

Yeni nesil 3008’de kullanılacak yeni nesil Peugeot i-Cockpit, ön konsolda yüzen etkileyici 21 inçlik yüksek çözünürlüklü kavisli panoramik ekrana, yeni kompakt direksiyon simidine ve i-Toggles butonlarına sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu