Haber

Tabi’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid’den Mevlana Celaleddin Rumi’ye dev transfer!

Bir döneme damgasını vuran Payitaht Abdülhamid, 5 dönem oyunculuk deneyimi yaşayarak ‘2. ‘Abdulhamid’ karakteriyle hafızalarda iz bırakan Bülent İnal’ın yeni adresi belli oldu.

Uzun süre tarihi bir dizide rol alan ve oyunculuğunu birbirinden tartışmalı yapımlarda sergileme fırsatı bulan Bülent İnal, TRT dijital platformunun sürpriz dizisiyle el sıkıştı.

Tecrübeli oyuncu Bülent İnal, TRT’nin ‘Tabii’ adlı dijital platformunda yayın hayatına merhaba diyen Mevlana Celaleddin Rumii dizisiyle ekranlara bomba gibi döndü.

Mevlana Celaleddin Rumi’nin hayatının anlatıldığı ve çekimlerinin Konya’da yoğun bir tempoda yapıldığı filmde Mevlana Celaleddin Rumi ile sözleşme imzalayan Bülent İnal, yeni rolüyle seyircilerin beğenisini kazandı.

Güçlü konusu ve zengin ekibiyle ekrandan tam not almayı başaran Mevlana Celaleddin Rumi’nin yönetmen koltuğunda Can Ulkay oturuyor. Kale Sinema A.Ş. imzasıyla izleyiciyle buluşan Mevlana Celaleddin Rumii adlı süreli yayın dizisinin senaryosunu Milay Ezengin ve Ali Aydın kaleme alıyor.

ipekyolu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu